Netolice : FC Vlachovo Březí – 3. mistrovské utkání

Branky:

1:0 – 41. min.

1:1 – 46. min. – Beránek

1:2 – 78. min. – Kapuscinský

I po 3. kole okresního přeboru má naše Áčko plný počet bodů! Tentokrát jsme body přivezli z Netolic, kde jsme se utkali s místním Béčkem. Po celý zápas jsme měli územní převahu, která ale nevedla k vytvoření většího množství brankových příležitostí. Za zmínku stojí přímý kop Kapuscinského, který z 20 metrů trefil tyč. A tak přišla ojedinělá příležitost domácích, kteří nás ve 41. minutě z rohu potrestali – 1:0. Hned po přestávce  ve 46.min však Beránek zpracoval velmi pěknou průnikovou přihrávku obehrál brankáře a srovnal na 1:1. V 78. minutě jsme viděli krásný fotbalový moment. Kapuscinský si během několika vteřin vyměnil dvakrát míč s Kužvartem a nechytatelnou střelou z 20 metrů rozhodl o tom, že body pojedou do Vlachova Březí. Naši chlapci byli po většinu utkání skutečně lepší a zasloužili si plně bodovat, ale bez vytvoření šancí góly nepadají. V dalších utkáních bychom tolik štěstí mít nemuseli.

Nakonec si vezeme dvě vítězství. Naši mladí fanoušci byli skvělí a doslova převálcovali fanoušky netolické!!! Děkujeme!!!