A - Mužstvo

TJ DUB – FC Vlachovo Březí 0:3 (0:2) – 9. dubna 2022

V sobotu 9. dubna vyrazilo naše Áčko bojovat o první jarní body do sousedního Dubu. Nakonec si naši chlapci zaslouženě odvezli 3 body, nicméně vítězství se nerodilo lehce. Především díky velmi nerovnému terénu naši chlapci měli problém s rozehrávkou a velmi často ztráceli zbytečně míč. Uklidnil nás až gól Romana Laudy, který se krásně trefil ve 37. minutě z přímého kopu. O dvě minuty déle to již bylo 2:0 kdy po křižném pasu od Romana Laudy a chybě domácího brankáře měl Honza Toncar odkrytou branku a přesné zakončení bylo pro něj samozřejmostí.

Druhý poločas se odehrál v podobném duchu jako ten první. Jedna nepřesnost střídala druhou. V 80. minutě se podruhé trefil Honza Toncar. O fotbalové kráse nemůže být řeč, ale povinné body vezeme domů a to je důležité!