A - Mužstvo

Velikonoční fotbalový víkend “A” družstva

FC Vlachovo Březí – SK Čkyně 3:0 (1:0)

Prodloužený velikonoční víkend přinesl do vlachovobřezského fotbalového areálu dvě mistrovská utkání. Již v pátek jsme se utkali s rezervním mužstvem SK Čkyně a po zásluze jsme vyhráli 3:0. Dlouho jsme se střelecky trápili, až ve 23. minutě se přesně trefil Kravčenko. V poločase jsme šli do šaten za hubeného stavu 1:0. Hned na začátku druhého poločasu (ve 49. minutě) dal náš tým na 2:0 po nejhezčí akci utkání. Zkušená dvojice Hojdekr – Hubáček nám předvedla něco z fotbalové krásy. Ten první přesně nahrával a ten druhý nekompromisně zavěsil! A když se v 75. minutě trefil ještě Kužvart, o vítězi utkání bylo rozhodnuto.

FC Vlachovo Březí . Šumavské Hoštice 2:0 (1:0)

V neděli 16. dubna již od 15:00 hodin jsme se utkali opět na domácím hřišti s družstvem Šumavských Hoštic. Snad to bylo tou sváteční atmosférou či jinými okolnostmi, že jsme byli svědky spíše podprůměrného výkonu našich borců. Povinné 3 body za vítězství 2:0 však zůstaly doma, a tak to všichni fanoušci FC Vlachovo našim borcům jistě odpustí a budou se těšit na další vítězná utkání plná bojovnosti, souhry a povedených akcí. Ve 24. minutě se nádherně trefil z přímého kopu Jakub Bízek a na konci zápasu se hlavou trefil po krásném centru Hojdekra Martin Lácha.