A - Mužstvo

FC Vlachovo Březí “A” – TJ Volary 9:0 (1:0)

Netradičně v sobotu se na domácím hřišti odehrálo další jarní mistrovské utkání našeho “A” týmu. První poločas utkání byl ve znamení častých nepřesností v rozehrávce i zakončení. Do vápna soupeře jsme se dostávali jen sporadicky a nasazení našich borců nedosahovalo zdaleka svých maximálních možností. O přestávce bylo v šatně trochu více “rušněji” než-li obvykle bývá a trenér Franta Fencl tím zavelel k výrazně lepšímu výkonu ve druhém poločasu, který jsme vyhráli 8:0. Hru domácího týmu výrazně oživil především příchod Ládi Martínka a Šimona Kouby a soupeř byl po celou délku 2. poločasu pod naším neustálým tlakem, který přinesl velké množství brankových příležitostí.

Branky:

1:0 – 44’ – Hubáček po rohu Kravčenka

2:0 – 47’ – Beránek po centru Kravčenka

3:0 – 50’ – Kouba Jan (brankář) z penalty po faulu na Martínka

4:0 – 65’ – Bízek po přihrávce Šimona Kouby (nejhezčí akce zápasu)

5:0 – 66’ – Lauda po nahrávce Martínka

6:0 – 78’ – Daniel

7:0 – 81’ – Šimon Kouba

8:0 – 83’ – Lauda po nahrávce Martínka – nechytatelně z hranice vápna do šibenice

Tento víkend hráli už jen naši dorostenci (ve společenství se Čkyní) proti Hrdějovicím a i zásluhou 3 branek Václava Kautmana soupeře porazili 6:1. Tým žáků a náš “B” tým tento víkend nehrál.