B - Mužstvo

Béčko si ve Vltavici s chutí zastřílelo

Béčko chtělo po ztrátě s Borovou Ladou naplno bodovat při zápase proti Horní Vltavici.

Domácí se sice dostali rychle do vedení, ale pak přišla pasáž našich kluků. Nejprve v 8. minutě přišla vyrovnávací branka, když po spolupráci Bartůňka a Kapuscinského zakončil přesně druhý jmenovaný. Následně spolupráce těchto dvou hráčů přinesla i naši druhou branku, když se Kapuscinský prosadil střelou z dvaceti metrů. Za další tři minuty to bylo už 3-1, když Beránek obešel dva hráče a Honomichl zamířil přesně k tyči (v zápise je jako střelec uveden Lagron). Čtvrtou branku našich kluků přidal do konce poločasu Kapuscinský, který tak zkompletoval hattrick.

Druhý poločas pokračoval ve stejné režii a kluci dál větrali obranu domácích. Po brance Jirky Nohů to bylo už 5-1 a nic nenasvědčovalo tomu, že chtějí kluci polevit. V 60. minutě přidal další branku po dlouhém autu Bartůňka Šejna a za dalších osm minut po nádherné akci zvýšil na 7-1 Beránek. Poslední branku našich kluků přidal z penalty Pěsta a následná branka domácích už pouze kosmeticky upravila výsledek na konečných 8-2 pro naše borce.