B - Mužstvo

Béčko ovládlo derby s Dubem

Sedmé kolo konečně přineslo souboj našeho Béčka se sousedním Dubem, který se letos zatím trápí.

Fanoušci nemuseli dlouho čekat na gól, který přišel už v 11. minutě, když nařízenou penaltu proměnil sám faulovaný Bartůněk. Sám „Bárty“ dokázal o chvíli později přidat i druhou branku, když k němu propadl míč po centru z levé strany. Kluci neměli dost a do konce poločasu dokázali přidat i třetí přesnou střelu, když se po dloubáčku Kapuscinského za obranu prosadil Martínek. Poté se dostali i hosté do hry, ale žádná jejich šance v naší síti neskončila.

Druhý poločas kluci kontrolovali hru a dokázali po dvaceti minutách přidat další branku. Po centru Nohy se prosadil Štoural. Poté přišli opět šance hostů, přičemž ty dvě největší, z nichž jedna byla z penalty, skončily na břevně. Gólový účet zápasu nakonec ukončil Kapuscinský, který si pohrál s obráncem a brankáři nedal šanci. Béčko tedy vyhrálo derby 5-0!