A - Mužstvo

Ze Sousedovic bez bodu

Áčko zamířilo v sobotu do Sousedovic, které už mají zajištěný postup do 1.A třídy a kluky tak nečekalo nic lehkého.

Kluci sice už ve 12. minutě inkasovali, ale i přes to, že nechávali soupeře kombinovat a vyráželi jen do protiútoků, hráli vyrovnanou partie prvních třicet minut. Navíc ve 25. minutě byl Bízek zastaven v úniku na bránu a sudí ocenil tento zákrok červenou kartou pro domácího hráče a z následujícího přímého kopu našel Martínek pouze náruč brankáře.

Druhý poločas přišla opět inkasovaná branka už po čtyřech minutách hry, na tuto sice odpověděl snížení Kautman, ale následující nedomluva darovala domácím dvoubrankové vedení zpátky.  Kluky tyto dvě zbytečné branky nalomily a branka na 4-1 po hodině hry definitivně zlomila náš odpor. O konečném výsledku 7-1 tak rozhodl začátek druhé půle.