A - Mužstvo

Z Volyně jede Áčko bez bodu

V sobotu došlo také na souboj našeho áčka, které zamířilo do Volyně.

Již klasicky vyhrocený duel se Slavojem přinesl převahu našich kluků na hřišti, kteří předváděli asi nejlepší výkon jara. Bohužel ale po naší standardní situaci se domácí dostali do brejku a sudí Pánek nařídil po zákroku Plachty penaltu, kterou domácí proměnili. Ve 36. minutě se ale nechal zbytečně vyloučit domácí kapitán Mack, který nejprve viděl první žlutou za svůj zákrok a druhou za následnou hlavičku, kterou obšťastnil Lukeše. Šance do poločasu vyrovnat byly. V těch největší ale Lukešovu hlavičku nejprve vychytal Mráz a následně Beránkova střela se po sklepnutí Martínka nevešla mezi tři tyče.

Druhý poločas domácí jen bránili, ale z minima opět vytěžili maximum, když v 53. minutě utekl obraně Jaroslav Chvosta a zvýšil na 2-0 pro Slavoj. Aby toho nebylo málo, tak následně se poté počet hráčů na hřišti vyrovnal, když druhou žlutou kartu a zároveň i červenou obdržel také Lukeš. Snížení tak bohužel přišlo až v 86. minutě, kdy se po zpětné přihrávce Bízka prosadil střídající Lauda. Vyrovnání jsme se nakonec nedočkali, i když v závěru po zákroku na Kautmana v pokutovém území měl už sudí Pánek připravenou píšťalku v ústech, ale nakonec do ní nezapískal. Zápas tak skončil těsnou porážkou 1-2.