A - Mužstvo

Na závěr sezony prohra s Juniorem

V neděli uzavřelo naše áčko svoji první sezonu po návratu do B třídy duelem s rezervou strakonického Junioru.

I když už oběma týmům o nic nešlo, tak se hrál pohledný fotbal, který nabízel mnoho šancí. Junior hrozil hlavně svými hlavičkáři, přičemž největší šance chytil brankář Kouba, i s přispěním tyče. Naše největší šance přišla v závěru poločasu, když Laudův razantní přímý kop olízl břevno.
Druhý poločas už branku přinesl, byť se bohužel v 64. minutě trefili hosté, když do protipohybu Kouby hlavičkoval nejmenší hráč na hřišti. Šance na vyrovnání ale byly. Laudova hlavička mířila nad a následné dva pokusy Martínka v brance neskončily, když se jeden z nich zastavil na břevně a druhý lapil tygřím skokem brankář Junioru. V závěru jsme ještě více otevřeli hru a z brejku hosté vstřelili pojišťovací branku.

Kluci tak podlehli Junioru 0-2, ale za svojí sezonu a konečné šesté místo se nikdo z týmu stydět rozhodně nemusí.