B - Mužstvo

Béčko veze z Vltavice bod

Sobotní zápas B týmu měl snad všechno, co si člověk může představit. Utkání začali kluci o devíti lidech, a i přes početní nevýhodu měli na noze vedoucí branku, kterou ale Bartůněk nedal. Po dvaceti minutách hry dorazily „posily“ v podobě Plachty s Beránkem, ale ani ty nepřinesly vidinu úvodní branky utkání, kterou mohli během pětačtyřiceti minut přidat oba týmy.
Druhý poločas nabídl naopak gólové hody, které započal po chybné rozehrávce domácích Radek Hůrský brankou v 59. minutě. O čtyři minuty později navíc vedení navýšil Roman Lauda, jehož přímý kop skončil v síti domácích. Slibně rozjetý zápas ale narušila zbytečná červená karta, kterou obdržel Radek Hůrský a následně domácí snížili po gólu, kterému podle hostujících borců předcházela ofsajdová situace. Na tuto branku ale odpověděl parádním způsobem Roman Lauda, který podruhé přesně zamířil z přímého kopu. Závěr ale patřil domácí Vltavici, která dokázala přidat dvě branky a utkání tak skončilo za remízového stavu 3-3.