B - Mužstvo

„B“ – Jednoznačná převaha a tři body nad Borovkou k tomu

Čtvrtý jarní zápas našeho béčka konečně přinesl tříbodové vítězství kluků, které bylo dle dění na hřišti, zcela zasloužené.

Hosté si za celé utkání sice vytvořili pouze tři nebezpečné šance, i tak šli ovšem po devíti minutách hry do vedení, když se prosadil Ladislav Lebeda. To na druhé straně mířila na brankáře Dvořáka jedna šance za druhou, většina však skončila těsně mimo vymezený prostor branky. Absenci zkušeného zakončovatele však v sobotním utkání dokonale zastoupil František Štoural, který ve 33. minutě vyrovnal a následně, jako správný kapitán, o šest minut později otočil stav utkání ve prospěch Kozlíků. Zápas mohl skončit remízovým výsledkem 2:2, brankáře Hodonického však naštěstí zachránilo při druhé hostující šanci břevno.

Béčko se tak ve čtvrtém jarním kole dočkalo prvního tříbodového vítězství v jarní části soutěže a kluci tak navíc bodovali ve druhém utkání v řadě.