Mládež

MLÁDEŽ – Další povedený víkend naší mládeže řečí výsledků

Již měsíc nás může ve Vlachově Březí těšit i mládežnický fotbal, který přidává týden co týden parádní výsledky.

DOROST 1:1 Rudolfov

V Rudolfově to byl boj. Domácí se ujali už po čtyřech minutách vedení, to však na začátku druhého poločasu stáhl kapitán Denis Kapuscinský. Remíza 1:1 tak přinesla jubilejní třicátý bod v sezoně a kluky teď čeká, vzhledem k losu, dvoutýdenní pauza.

ST. ŽÁCI 6:2 Vodňany

Vítězství ve Vodňanech řídil hattrickem kapitán Adam Řezník, kterému zdárně sekundoval dvojgólový Pavel Svěchota. Poslední branku vstřelil v podání kluků Tomáš Voráček.

ML. ŽÁCI 2:1 Vodňany

Mladší žáci se naopak mohou spolehnout na Adama Josepha Mylanda, který vstřelil ve Vodňanech dvě branky a pomohl tak k dalšímu tříbodovému vítězství.

ST. PŘPRAVKA 9:10 Čkyně

Devatenáctigólovou přestřelku ovládli domácí Čkyně. Za Kozlíky vstřelili hattrick Tomáš Tischler a Adam Vanýsek. Po brance zapsali Tomáš Důra, Jiří Tomáš a Matěj Pokorný.

ML. PŘÍPRAVKA 11:4 Vacov

Demolici Vacova řídil šesti góly Tomáš Šílený. Hattrick zapsal Matěj Pešek a po gólu si společně s Miroslavem Koubou připsal Bořek Podlešák.