Mládež

MLÁDEŽ – Boj o medailové pozice vrcholí

Konec soutěží se pomalu blíží i v našich mládežnických kategorií, které bojují o medailové pozice.

DOROST 7:0 Ševětín

Demolici Ševětína řídil čtyřmi góly kapitán Denis Kapuscinský, po jedné brance si připsali Jakob Van Der Auwera, Václav Důra a Kryštof Ambrož. Již příští víkend navíc kluci mohou oslavit mistrovský titul v 1.A třídě.

ST. ŽÁCI 4:3 Bechyně/Stádlec

O druhé místo nadále bojují i naši starší žáci, kteří o víkendu přivítali Bechyni. Hosté, kteří ještě sedm minut před koncem vedli 3:2, nakonec v Husinci padli poměrem 3:4. O vítězství Kozlíků se zasadil dvěma góly Matěj Veselka a jednou brankou Pavel Svěchota. Tyto dva střelce doplnil v 60. minutě vlastní gól hostů.

ML. ŽÁCI 9:2 Bechyně/Stádlec

Druhé místo 1.A třídy mladších žáků můžou mít příští víkend zajištěné také naši menší žáci, kteří ztrácí na první tým tabulky pouhé dva body. O nedělním vysokém vítězství rozhodl povedený druhý poločas, který kluci ovládli poměrem 6:1. Čtyři branky vstřelil Adam Joseph Myland. Jednu branku vstřelil Adam Bouda, Petr Kukla, Pavel Friš, Petr Hůrský a Matyáš Hojdekr

ST. PŘÍPRAVKA 12:9 Volary „B“

Jednadvacet branek viděli fanoušci na utkání starší přípravky, která přetlačila Volary. Čtyři branky vstřelil Tomáš Tischler, dva přesné zásahy zapsal Jakub Hojdekr společně s Tomášem Šíleným a Janem Hubáčkem. Jednu branku vstřelil naopak Matěj Pokorný a Samuel Pitz

ML. PŘÍPRAVKA 5:6 Vimperk „B“

Již ve středu odehrála svůj zápas mladší přípravka, která těsně podlehla Vimperku. Čtyři branky vstřelil Tomáš Šílený, jednu Jakub Hojdekr