B - Mužstvo

„B“ – Ve Strunkovicích vybojovalo béčko bod

V sobotu zamířilo naše béčko k souboji rezerv do nedalekých Strunkovic.

Utkání začali lépe naši borci, kteří se navíc ujali i v 16. minutě vedení, když ránu Ladislava Martínka usměrnil za záda brankáře Kašpara jeden z domácích hráčů. Strunkovice se sice na začátku druhého poločasu dočkaly vyrovnání z kopaček Michala Jílka, kluci si však obratem v 76. minutě vzali vedení zpět na svojí stranu. Povedenou akci Kozlíku zakončil Adam Řezník přesnou přihrávkou na Ladislava Martínka, který tak vstřelil svůj druhý gól v utkání. Poslední gólový okamžik utkání přišel v samotném závěru utkání, kdy sudí Harvalík nařídil pokutový kop, který v 86. minutě proměnil v souboji brankářů Adam Kašpar.

Poslední venkovní výjezd tak přinesl naší rezervě bod za remízu 2:2 a tečku za touto sezonou obstará příští víkend derby s mistrovským Dubem.