Mládež

MLÁDEŽ – Mistři na více frontách!

Krásný víkend završíme naším tradičním přehledem toho, co se všechno událo v mládežnických kategorií.

DOROST 8:3 Bernartice

Nelze začít jinak! Dorostenci v sobotu dokonali svojí spanilou jízdu a po vítězství 8:3 zakončili sezonu bez jediné porážky. Divoký zápas, který přinesl poločasový výsledek 3:3, nakonec rozhodl povedený nástup do druhého poločasu, ve kterém kapitán týmu Denis Kapuscinský vstřelil v rozmezí šesti minut tři branky.

Konečný výsledek 8:3, o který se spolu s kapitánem postarala dvojice Václav Novák – Vojtěch Jůzek, tak přinesl tu nejkrásnější tečku za tímto příběhem a následné oslavy tak opravdu stály za to.

FOTO

Magdaléna Krupičková

ML. PŘÍPRAVKA 10:1 Strunkovice/Netolice

Druhý mistrovský titul si již v pátek připsali na své konto naši nejmenší fotbalisté. Ti svojí úžasnou sezonu zakončili demolicí společenství Strunkovic a Netolic. Jak už bývá zvykem, tak gólový příděl obstaral zejména Tomáš Šílený, který tentokrát vstřelil šest branek. O zbylé čtyři přesné zásahy se postaral Jakub Hojdekr

Svěřenci Miroslava Podlešáka nakonec získali mistrovský titul se ziskem 54 bodů a pětibodovým náskokem na druhý tým tabulky ze Čkyně.