A - Mužstvo

FCVB – MIL 0:9 – Pohárové klání ovládli hosté z Milevska

Husinec – Místo tréninku pořádný zápas! Takto nějak vypadal úterní podvečer Kozlíků, kteří se v rámci Samson Cupu střetli s krajským soupeřem z Milevska.

Hostující vzduchotechnici sice měli od úvodních minut utkání míč více na svých kopačkách, jako první ovšem zahrozili domácí. Povedený Hojdekrův centr ovšem poslal Adam Novotný z bezprostřední blízkosti pouze do tyče. O první gól se tak v 7. minutě postarali hosté, když Jakub Kortan proměnil pokutový kop.

Domácí se snažili kontrovat, zejména po krajích, hostující obrana si však dokázala s většinou našich pokusů spolehlivě poradit. Čas tak postupně plynul a v Husinci, kde se zápas odehrál, se nakonec přítomní diváci dočkali výsledku 9:0 z pohledu Milevska, které tak postupuje do dalšího kola.

Není však třeba zoufat nad vysokou porážkou, neboť kluci rozhodně předvedli bojovný výkon, ze kterého lze těžit do bojů v 7. lize, jinak řečeno v 1.B třídě, která startuje již tento víkend.