B - Mužstvo

„B“ – Druhý zápas béčka přinesl další těžký direkt

Po utkání ve Vacově čekala na kluky z B týmu domácí premiéra, kterou Kozlíci svedli s rezervou Čkyně.

Sobotní utkání se neslo ve velmi podobném duchu, jako utkání ve Vacově. Hosté si v úvodu utkání sice vytvořili několik šancí, jako první se však prosadili domácí. Plachta využil volného prostoru a vysunul do úniku Reka, který přihrál míč před prázdnou branku Stanislavovi Bečvářovi, jenž poslal Kozlíky do vedení.. Jenže to bylo ze strany domácích všechno a po zbytek utkání úřadovali hosté, kteří do konce poločasu vedli 3:1.

Druhý poločas přinesl pokračování v „zajetých kolejích“ a po šanci Plachty, který trefil po přihrávce Martínka tyč, se opět prosazovali pouze hosté. Konečný výsledek utkání nakonec přinesl drtivé vítězství Čkyně poměrem 1:6. V dalším kole míří kluci do Strunkovic, kde bude na kluky čekat další těžký soupeř.