A - Mužstvo

NET – FCVB 2:3 – Z Netolic se třemi body

Netolice – Jako minulý rok! Kozlíci po dvou porážkách poprvé naplno bodovali a to na půdě nevyzpytatelných Netolic.

Úvodní minuty utkání přinesly to správné tempo a přítomní diváci se dočkali i rychlých branek. Jako první se prosadili domácí, kteří využili přihrávky za obranu, jenž posunul do sítě ukázkovým dloubáčkem Miroslav Raušer. Jenže Kozlíci se nezalekli a hned po rozehrávce ze středového kruhu vyrovnal přízemní střelou Jan Toncar, který nachytal domácího brankáře na přední tyči. Další gólová akce přišla na sklonku 33. minuty, kdy kluci otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. V pokutovém území se nejrychleji zorientoval Jan Lukeš, na jehož ránu brankář Šanda nedosáhl. To však nebylo všechno a poločasový obrat snů dokonal před poločasovým hvizdem Ladislav Martínek, který se prosadil parádní ranou z přímého kopu.

Druhý poločas tak nabídl netolickou honbu za vyrovnáním. Jenže domácím chyběla přesnější koncovka, a tak Kozlíci drželi, i s dávkou štěstí, svůj dvoubrankový náskok. Stav utkání 3:1 tak nakonec vydržel až do 77. minuty, kdy za domácí vykřesal jiskřičku naděje na bodový zisk David Reindl. Jenže to bylo ze strany domácích všechno.

Kluci tak vyloupili Netolice poměrem 3:2 a slaví první tři body v letošní sezoně.