Mládež

MLÁDEŽ – Povedená vítězství, ale i těžké porážky

První plnohodnotný týden naší fotbalové mládeže nabídl hned několik zajímavých výsledků a to jak pozitivních, tak i negativních.

DOROST 0:9 Jankov/Lipí

Tvrdý start prožili naší dorostenci. Domácí byli od úvodních minut lepším týmem a výsledkem je debakl na úvod.

Podrobnosti naleznete v reportáži na webu SK Jankov – odkaz na článek ZDE.

ST. ŽÁCI 4:3 Volyně

Středeční vložené kolo zvládli kluci ve Volyni se třemi body. O dvě branky se postaral Pavel Medřický, zbylé dvě si mezi sebe rozdělili Adam Joseph Myland a Pavel Svěchota

ST. ŽÁCI 5:1 Bechyně/Stádlec

Druhé utkání, které kluci odehráli v neděli, přinesl druhé tři body. První poločas snů, jenž kluci ovládli poměrem 5:0, už domácí dotáhnout nedokázali. Dvě branky vstřelil Adam Joseph Myland a Lukáš Humpolák. Poslední, pátý, gól obstaral Pavel Svěchota

ML. ŽÁCI 1:2 Volyně

Mladší žáci ve středu padli ve Volyni poté, co se domácí ujali v prvním poločase dvoubrankového náskoku. Z minima mohli Kozlíci ve druhém dějství vytěžit maximum. Výsledkem však bylo pouze snížení Lukáše Turka

ML. ŽÁCI 13:1 Bechyně/Stádlec

To neděle přinesla v podání mladších žáků jiné kafe! Demolice Bechyně přinesla naším hráčům první tři body. Čtyři branky vstřelil kapitán Matyáš Hojdekr, hattrick si připsali David Peter Myland a Oliver Talafous. Dvě branky vstřelil Petr Hůrský a poslední, třináctý, gól padl v podání Františka Pavla Jilečka.

Naše přípravka v Tatranu

1. zápas – JFA České Budějovice – 3:10

2. zápas – Slavoj Český Krumlov – 8:5

Komentář trenéra Miroslava Podlešáka: „První zápas byl z naší strany naprosto hrozný. Než jsme zjistili, že jsme na hřišti, prohrávali jsme 4:0. Postupně jsme začali chytat tempo, ale nebylo to ono. Chyběl pohyb i nasazení. Byly jsme zakřiknutí a naprosto bez zájmu. Soupeř byl lepší, ale určitě ne o tolik. Bohužel jsme mu to hodně usnadnili.

Před druhým zápasem jsme si to trochu vyříkali a nastoupili úplně jinak. Více pohybu, důrazu a fotbalovosti. Bylo tam spoustu skvělých okamžiků, ale taky spousta nepřesností a nedorazů, na kterých musíme dál pracovat. Přesto jsme Krumlov dokázali porazit a určitě nám to všem pomůže do další práce. Jedeme dál.“