B - Mužstvo

„B“ – První body se zrodily ve Svaté Maří

Čtyřikrát a dost! Béčko se dočkalo v pátém utkání sezony prvního tříbodového vítězství, které se zrodilo ve Svaté Maří.

Od úvodních minut byli aktivnější Kozlíci, jako první se však prosadili domácí. Rohový kop v podání kluků se během několika vteřin změnil v rychlý brejk, který za domácí proměnil Filip Potůček. Kluci ovšem dokázali do konce prvního poločasu vyrovnat, když ve 37. minutě vyrovnal gólem na zadní tyči Adam Mráz

Na povedený konec prvního poločasu navázal na začátku druhého dějství Michal Hojdekr, který svým gólem poslal Kozlíky do vedení. Domácí sice dokázali v 66. minutě po rohovém kopu vyrovnat, závěrečné minuty však patřily klukům. V 85. minutě vstřelil třetí branku Vojtěch Kautman, který o čtyři minuty později přidal i druhý gól a rozhodl tak o osudu utkání.

Kluci zvítězili ve Svaté Maří poměrem 4:2 a připsali si tak první vítězství v sezoně.