Mládež

MLÁDEŽ – Říjen na úvod moc bodů nepřinesl

První říjnový víkend přinesl mnoho zajímavých výsledků, na které se právě teď podíváme.

DOROST 1:3 Dubné

Hrozivý první poločas přinesl hostům dvoubrankové manko, které kluci na začátku druhého poločasu stáhli, když se v 53. minutě prosadil Vojtěch Jůzek. Místo vyrovnání však přišla třetí branka v dorostenecké síti.

ST. ŽÁCI 1:2 Týn nad Vltavou

Souboj s doposud neporaženým týmem přinesl napínavou podívanou, o jejímž výsledku rozhodl dvougólový střelec domácích. Za Kozlíky se prosadil David Vanýsek

ML. ŽÁCI 2:4 Týn nad Vltavou

Druhý velmi bojovný zápas ovládli na půdě Temelína opět domácí. Branky Davida Petera Mylanda a Matyáše Hojdekra na body nestačily.

ML. ŽÁCI „B“ 0:7 Nebahovy

Po povedeném utkání s Prachaticemi padlo žákovské béčko vysokým rozdílem na půdě Nebahov.

ST. PŘÍPRAVKA 13:2 Volary

Již v pátek porazila naše přípravka vysoko svého soupeře z Volar. Čtyři góly zapsal Tomáš Šílený, hattrick Matyáš Háva a dva góly Jakub Hojdekr. Po gólu doplnili povedený zápas Jakub Pravda, Bořek Podlešák, Timofij Platko a Jan Hubáček

ST. PŘÍPRAVKA 13:0 Strunkovice

Po pátečním vítězství zamířila starší přípravka v pondělí do Strunkovic, kde opět vstřelila třináct branek, které tentokrát doplnilo čisté konto. Čtyřgólový byl tentokrát Jakub Hojdekr, dva góly zapsalo trio ve složení Miroslav KoubaTomáš ŠílenýJakub Pravda. Jednu branku vstřelili Matyáš Háva, Kamil Půbal a Jaroslav Hes

ML. PŘÍPRAVKA 1:8 Husinec

O osudu derby s Husincem rozhodl domácí Slavoj již po první části hry, kdy vedl poměrem 5:0. O jedinou branku se z naší strany postaral Ondřej Antol

Naše přípravka v Tatranu

1. zápas – SKP České Budějovice – 5:7

2. zápas – Jiskra Třeboň – 9:6

Komentář trenéra Miroslava Podlešáka„V prvním zápase jsme těžili především ze skvělého napadání a tlaku na míč. Soupeře se nám dařilo dostávat pod tlak a trestat chyby. I když se nakonec radoval soupeř, náš výkon byl velice podařený. Těsná porážka znovu ukazuje, že zápas od zápasu se zlepšujeme. Druhý zápas byl zápasem dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme jasně dominovali a výsledkem bylo vedení 6:1. Po poločase jsme nabyli dojmu, že se nemůže nic stát a profesorským výkonem nechali soupeře dotáhnout až na 7:6 naštěstí poslední 5ti minutovka znovu patřila nám a dvěma góly jsme dokázali zápas rozhodnout.“